SZTK: Kozma - Csák, Szamosi, Szamosszegi, Sadjo - Barna, Kvekveskiri, Nagy T. (Fekete L.), Somorjai - Bonifert (Varga Z.), Fekete Á. (Ngalle) Vezetőedző: Várhidi Péter

BLSE: Herbert - Szauter, Villám, Burucz, Forgács - Domokos, Domonyi (Lógó), Micskó (Szőllősi F.), Varga Z.(Szöllősi T.) - Kormos, Covic Vezetőedző: Bognár György

G.: Somorjai ill. Micskó, Kormos

Kiállítva: Kvekveskiri a 71.p

A második fordulóból elhalasztott találkozón nagy küzdelemre volt kilátás a szigetszentmiklósi műfüvön, a két gárda mindig küzdelmes 90 percet vív egymással.

Az első 45 percben tetszetős focit mutatott be a BLSE, több helyzetet is kidolgoztak a focistáink. Ezek közül sokáig egyet sem sikerült értékesíteni, majd a 44. percben egy kontra végén Micskó 15 méterről lőtte ki a jobb alsó sarkot. 0-1

A szünet után is támadásban maradtunk és ennek meg is lett az eredménye. Covicot buktatták a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Kormos értékesítette. 0-2

A folytatásban kiegyenlített csata folyta a pályán, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. A 71. percben tíz főre fogyatkozott a hazai csapat, de ez inkább minket zavart meg. Várhidi Péter együttese több nagy helyzetet is kialakított a hajrában, sőt a hosszabbítás perceiben szintén büntetőből a szépítés is sikerült a hazaiaknak.

Összességében a BLSE egy küzdelmes összecsapáson fontos három pontot szerzett.