2024. április 27. (szombat) Zita

U-7

2014. 03. 04. 7:41:14

Tavaszváró torna Baján

2014.03.01-jén utánpótlás labdarúgó tornát rendezett a Bajai LSE a 2007-ben született gyerekek részére. A nyolccsapatos tornán közel nyolcvan gyerek focizott és rengeteg gól született.

A bajaiak vendége volt Kinderball SE, a Szilády RFC, a Paksi SE, az Atomerőmű SE, a Kiskőrösi Petőfi SZSE és a Szekszárdi UFC. A tornát végül a kiskunhalasi csapat nyerte a bajai sárga csapat a második, a kék csapat harmadik lett, de helyezésektől függetlenül mindenki kapott érmet és minden csapat kupával tért haza. A torna legjobb játékosai pedig az EVA Sport ajándékait vehették át. Az eredményhirdetés előtt a „TOMATO” Pizzéria csapatonként egy pizzával kedveskedett a gyerekeknek, amit a bajai szülők és az egyesület által ajándékozott üdítővel öblíthettek le, desszertnek pedig csoki volt a menü. Végül minden gyerek, szülő és sportvezető elégedetten és élményekkel gazdagon indult a hazaútra. A szervezők sikere pedig az lett, hogy a csapatvezetők a következő focifesztiválra is bejelentkeztek. Köszönet mindenkinek, aki segített ennek a szép napnak a szervezésében és lebonyolításában.