2024. április 27. (szombat) Zita

U-11

2015. 02. 01. 18:00:02

Fehérvári kirándulás

Január 31-én meghívást kaptunk a Videoton U11-es csapatához felkészülési mérkőzésre. A gyerekek műfüves csarnokban játszottak 2 × 45 percet a Videoton U11-es csapatával.

A mérkőzésen 20×40 méteres pályán 4+1 -es felállásban játszottak labdarúgóink. Az első félidőben kétszer is vezettünk,majd 9-4 lett a félidő a Vidi javára- 30 percig teljesen partiban voltunk velük. A második játékrészt gyors góllal kezdtük, sokáig nem esett gól, majd a Vidi 2 gólt is lőtt. Az utolsó percekben 2-3 ziccert hibáztunk, így nem tudtunk szépíteni az eredményen! Végeredmény BLSE - Videoton 5-11.

Köszönöm az U10-es csapatnak, hogy kisegítettek játékosokkal!

Csapattagok: Soós, Hornyák, Szécsi, Szabó D., Goretich, Dózsa, Haász, Berta, Kothencz, Viszmeg, Ádám, Fehérváry, Döbröntey és Grósz.