Hírek

2016. 12. 12. 15:35:50

Jól szerepeltünk

Jánoshalma, 2016.12.11. Megyei Kiemelt OTP-Bank Bozsik teremtorna U13 1. forduló

Nem szoktam azzal kezdeni, hogy minden játékosom dicséret illeti, de most így teszek! Így teszek azért, mert a bajai buszra szállás pillanatától kezdve, a mérkőzéseken és mérkőzések közti szüneteken át, a hazai érkezésig mindenki fegyelmezetten viselkedett és odafigyelve dolgozott! Igazi csapat benyomását keltettük sok szempontból is! Kezdeném avval, hogy az első mérkőzésünket úgy kezdtük, hogy az első percben egy szerencsétlen öngólt szereztünk, hogy a félidőben 0:4 volt, de a második sorunk 2 gólt szerzett! Második mérkőzésen partiban voltunk sokáig, nálunk kiállítás 2 percre! Sajnos 1:4 a vége! De nem adtuk fel, így a következő mérkőzést 4:0- ra hoztuk és a legutolsó mérkőzést 2:0-ra!