Hírek

2016. 04. 19. 10:43:49

Vereség futsalban!

Bajai LSE - Junior Sport Kft. Szeged 0:7

Sajnos nem sikerült az újabb bravúr U13-as futsal csapatunknak, miután a várakozások felett teljesítve megnyerték a megyei korosztályos futsal bajnokságot.

Tegnap délután az MNÁMK sportcsarnokában az országos döntőbe jutásért játszottak a srácok a Junior Sport Kft. Szeged csapata ellen.

Gyakorlatilag a kezdést követően megszerezte a vezetést a szegedi csapat amelyet a szünetig még egy góllal tudott gyarapítani így a félidőben 0-2 volt az állás.

A második félidőben aztán kidomborodott a két csapat közti fizikális különbség és a szegediek könnyű gólokat szerezve 7-0 ra nyerték meg a mérkőzést.

A bajai fiúk küzdöttek a becsületgól megszerzéséért ami sajnos most nem jött össze, ennek ellenére nagy tapssal jutalmazta őket az utánpótlás csapatainkból verbuválódott szurkolótábor.