U-9

2011. 10. 13. 13:27:43

4 meccs, 4 győzelem, 39 rúgott gól

Jól kezdtük az U9-es bajnokságot!

U9-es csapatunk idén a Regionális Bajnokság Dunántúli csoportjában játszik. Első négy meccsünket megnyertük, a támadó szellemű játékot jelzi a 39 lőtt gól.

Eredmények:

Szekszárd - BLSE 3:7 (Ribár M. 3, Goretich G. 2, Szécsi P., Bognár B.)
Egy erős ellenfelet nagy küzdelemben győztünk le.

BLSE - Paksi SE 12:7 (Ribár M. 3, Szécsi P. 3, Goretich G. 3, Szentmiklóssy T. 2, Bognár B.)
Sokáig szoros volt az állás, a negyedik negyedet 6:5-tel kezdtük, ezután rúgtunk még hat gólt, és magabiztosan nyertünk.

Paksi Atom - BLSE 3:6 (Pálmai F. 2, Goretich G. 2, Bognár B, Ribár M.)
Az első három harmad után 3:3 volt az eredmény, addig a játékot kiegyenlített,  nagy küzdelem jellemezte. Az utolsó negyedben már nagy fölényben játszottunk, és már csak mi lőttünk gólokat.

BLSE - Tolna 14:0 (Ribár M. 4, Goretich G. 4, Pálmai F. 2, Lóki T., Molnár D., Szécsi P., + 1 tolnai öngól)
A csoport leggyengébb csapata ellen sok hibával játszottunk, mindenki gólt akart lőni. Kis koncentrálással sokkal nagyobb is lehetett volna a különbség.

Ősszel még kettő meccsünk lesz. Mohácson győznünk kell, majd a szintén veretlen Kozármislenyi csapathoz látogatunk.