2024. április 27. (szombat) Zita

U-11

2016. 09. 06. 11:08:36

Tornagyőzelem kapott gól nélkül!

Szeptember 3-án harmadik alkalommal rendezték a TOLNA VFC - Utánpótlás felkészülési tornát, amelyen U11-es csapatunk 11 fővel vett részt. Kiváló pályák, szép idő, jó csapatok - ezek fogadtak minket szombaton reggel Tolnán.

Összesen hét mérkőzés várt a csapatra, amelyeket 55mx35m nagyságú pályákon vívtunk, 1x20 perces játékidővel.

1. Bajai LSE – LUA Baja 2:0 (gsz .: Kiss K. 1, Takács K. 1 )

2. Bajai LSE – Szentlőrinc 7:0 (gsz.: Takács K. 1, Holka B. 2, Balogh Z. 1, Matos M. 3)

3. Bajai LSE – Mohács 5:0 (gsz.: Takács K. 1, Holka B. 1, Matos M. 3)

4. Bajai LSE – Tolna 2:0 (gsz:. Nagy O. 2)

5. Bajai LSE – Pécsi VSK 2:0 (gsz.: Nagy O. 1, Szűcs B. 1)

6. Bajai LSE – Dombóvár 3:0 (gsz.: Nagy O. 1, Matos M. 1, Kovács F. 1)

7. Bajai LSE – Bene Ferenc Ladbarúgó Akadémia 2:0 (gsz.: Nagy O. 1, Schmidt Sz. 1)

A sok mérkőzés és a nagy meleg ellenére a gyerekek kiváló teljesítményt nyújtva 23 rúgott gól mellett -egyet sem kapva!!!- nyerték meg a kupát!

Egyéni díjazásban részesült Kiri Gergő aki a torna legjobb kapusának járó díjat kapta meg! Neki külön jár a gratuláció!

Játékosaink:

Kiri Gergő, Schmidt Szabolcs, Szűcs Bence, Kiss Kornél, Kelemen Ábel, Nagy Olivér, Kovács Félix, Takács Kristóf, Balogh Zoltán, Matos Máté, Holka Bence